17.03.2016. Гродівська ЗОШ гостинно зустріла 27 вчителів з Красноармійського району на семінарі педагогів-організаторів та вчителів англійської мови.
Господарі урочисто привітали гостей за англійськими традиціями. Уся програма семінару була налаштована на створення своєрідної атмосфери шанувальників англійської мови.
Вчителі відвідали урок з англійської мови у 6 класі за темою “Travelling.Kinds of Transport” («Подорож. Види транспорту»). Урок провела вчитель англійської мови Горбунова Світлана Олександрівна.
Урок було проведено у формі ток-шоу. На уроці були використані такі інтерактивні методи: рольова гра, театральна постанова, гра «Перекладач», рухавка «Транспортні островки», гра «Чарівна коробка», складання реклами транспорту. На уроці були виконані чотири види діяльності: говоріння, читання, письмо та аудіювання. Протягом уроку учні активно проявили себе, отримали наступні нагороди: «найкращі знавці з транспорту», «найзгуртованіші та найкмітливіші». Учні вміло й вільно могли користуватися тематичними словами та сміливо брали участь у будь-яких завданнях вчителя. Відчувалася тісна й позитивна співпраця вчителя з учнями на уроці. Творчий підхід до уроку – успіх у його результативності.
Після відкритих уроків вчителі перейшли до відкритого заходу «Фестиваль ляльок». Захід приурочений до Міжнародного дня ляльок, який відзначається 21 березня. Ведучі фестивалю – лялька Україночка та американська лялька Барбі ознайомили глядачів із відмінностями між українськими та американськими іграшками.
Початкові класи підготували виставку малюнків із улюбленою іграшкою, а учениці 11 класу оформили виставку та підписали кожну іграшку англійською мовою. Учні 5 класу склали вірші на англійській мові про улюблену іграшку. Святковий та феєричний танок підготували
учениці 8 та 9 класів. Казковий танок також підготували учні школи Баришник Данило та Шацька Анна, які є чемпіонами районних, обласних та Міжнародних змагань з бальних танців.
Ведучі фестивалю підготували для вчителів майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки. Завдання були на англійській мові, вчителі англійської мови мали перекладати ці кроки на українську мову для педагогів-організаторів.
Фестиваль видався цікавим, пізнавальним, творчим та феєричним!
=======================
Немає коментарів :
Дописати коментар